Alla & symbol envar

Vårt erbjudande bygger på personlig kontakt, närvaro och den långsiktiga relationen vi bygger med dig som kund. Våra medarbetares kunskap och erfarenhet är förutsättningar för vår framtid och framgång. Hög tillgänglighet för dig är centralt för oss, därför kan du alltid kontakta vem du vill av oss så hjälper vi dig. Oavsett vad det gäller.

Malmö

Porträtt av Fredrik Ericsson, VD hos Ericsson & Partner

Fredrik Ericsson

VD

Anställd sedan 2008
Licenserad av SwedSec

040-661 35 63
0704-18 77 92
fredrik.ericsson@ericssonpartners.se

Porträtt av Jacob Malmborg, Vice VD & Portföljförvaltare hos Ericsson & Partner

Jacob Malmborg

Vice VD & Portföljförvaltare

Anställd sedan 2014
Licenserad av SwedSec

040-661 35 67
0722-49 81 01
jacob.malmborg@ericssonpartners.se

Porträtt av Herman Eklund, Portföljförvaltare hos Ericsson & Partner

Herman Eklund

Portföljförvaltare

Anställd sedan 2019

040-661 35 68
0761-33 97 07
herman.eklund@ericssonpartners.se

Porträtt av Martin Lundh, Portföljförvaltare hos Ericsson & Partner

Martin Lundh

Portföljförvaltare

Anställd sedan 2018
Licenserad av SwedSec

040-661 35 62
0735- 30 85 38
martin.lundh@ericssonpartners.se

Porträtt av Olle Serger, Client Relations Manager hos Ericsson & Partner

Olle Serger

Client Relations Manager

0706-68 92 55
olle.serger@ericssonpartners.se

Porträtt av Annika Malmgren, Back Office Manager hos Ericsson & Partner

Annika Malmgren

Back Office Manager

Anställd sedan 2013

040-661 35 65
0703-29 40 83
annika.malmgren@ericssonpartners.se

Porträtt av Emma Kratz, Compliance Officer/Risk Controller hos Ericsson & Partner

Emma Kratz

Compliance Officer/Risk Controller

Anställd sedan 2014
Licenserad av SwedSec

040-661 35 61
0704-08 44 94
emma.kratz@ericssonpartners.se

Norrköping

Porträtt av Gert Johansson,  hos Ericsson & Partner

Gert Johansson

gert.johansson@ericssonpartners.se
073-265 02 02

Porträtt av Lars Ekfeldt,  hos Ericsson & Partner

Lars Ekfeldt

lars.ekfeldt@ericssonpartners.se
070-811 05-25

Linköping

Porträtt av Peter Norell,  hos Ericsson & Partner

Peter Norell

peter.norell@ericssonpartners.se
070-606 50 98

Vill du att vi kontaktar dig?

Fyll i formuläret eller skicka ett meddelande direkt till någon av oss, så bokar vi ett personligt möte.

Genom att fylla i din email nedan samtycker du till att dina kontaktuppgifter kommer att behandlas av oss i syfte att vi ska kunna ta kontakt med dig och lämna information om oss och våra investeringstjänster. Mer information hittar du i vår integritetspolicy.

Våra kontor

Malmö

Ericsson & Partners Förmögenhetsförvaltning AB

Gibraltargatan 7
211 18 Malmö
040 – 661 63 70

Norrköping

Ericsson & Partners Förmögenhetsförvaltning AB

Olai Kyrkogata 40
602 33 Norrköping
0704 – 18 77 92