Alla & symbol envar

Vårt erbjudande bygger på personlig kontakt, närvaro och den långsiktiga relationen vi bygger med dig som kund. Våra medarbetares kunskap och erfarenhet är förutsättningar för vår framtid och framgång. Hög tillgänglighet för dig är centralt för oss, därför kan du alltid kontakta vem du vill av oss så hjälper vi dig. Oavsett vad det gäller.

Malmö

Porträtt av Fredrik Ericsson, VD hos Ericsson & Partner

Fredrik Ericsson

VD

Anställd sedan 2008
Licenserad av SwedSec

040661 35 63
070418 77 92
fredrik.ericsson@ericssonpartners.se

Porträtt av Jacob Malmborg, Vice VD & Kontorschef Malmö hos Ericsson & Partner

Jacob Malmborg

Vice VD & Kontorschef Malmö

Anställd sedan 2014
Licenserad av SwedSec

040661 35 67
072249 81 01
jacob.malmborg@ericssonpartners.se

Porträtt av Herman Eklund, Portföljförvaltare hos Ericsson & Partner

Herman Eklund

Portföljförvaltare

Anställd sedan 2019
Licenserad av SwedSec

040661 35 68
076133 97 07
herman.eklund@ericssonpartners.se

Porträtt av Martin Lundh, Portföljförvaltare hos Ericsson & Partner

Martin Lundh

Portföljförvaltare

Anställd sedan 2018
Licenserad av SwedSec

040661 35 62
073530 85 38
martin.lundh@ericssonpartners.se

Porträtt av Olle Serger, Client Relations Manager hos Ericsson & Partner

Olle Serger

Client Relations Manager

070668 92 55
olle.serger@ericssonpartners.se

Porträtt av Annika Malmgren, Back Office Manager hos Ericsson & Partner

Annika Malmgren

Back Office Manager

Anställd sedan 2013

040661 35 65
070329 40 83
annika.malmgren@ericssonpartners.se

Porträtt av Emma Kratz, Compliance Officer/Risk Controller hos Ericsson & Partner

Emma Kratz

Compliance Officer/Risk Controller

Anställd sedan 2014
Licenserad av SwedSec

040661 35 61
070408 44 94
emma.kratz@ericssonpartners.se

Norrköping

Porträtt av Lars Ekfeldt,  hos Ericsson & Partner

Lars Ekfeldt

lars.ekfeldt@ericssonpartners.se
070811 05 25

Linköping

Porträtt av Peter Norell,  hos Ericsson & Partner

Peter Norell

peter.norell@ericssonpartners.se
070606 50 98

Porträtt av Jonne Wittenfeldt, Portföljförvaltare hos Ericsson & Partner

Jonne Wittenfeldt

Portföljförvaltare

Licenserad av SwedSec

jonne.wittenfeldt@ericssonpartners.se
073097 77 70

Vill du att vi kontaktar dig?

Fyll i formuläret eller skicka ett meddelande direkt till någon av oss, så bokar vi ett personligt möte.

Genom att fylla i din email nedan samtycker du till att dina kontaktuppgifter kommer att behandlas av oss i syfte att vi ska kunna ta kontakt med dig och lämna information om oss och våra investeringstjänster. Mer information hittar du i vår integritetspolicy.

Våra kontor

Malmö

Ericsson & Partners Förmögenhetsförvaltning AB

Gibraltargatan 7
211 18 Malmö
040661 63 70

Norrköping

Ericsson & Partners Förmögenhetsförvaltning AB

Drottninggatan 20
602 24 Norrköping
073097 77 70

Linköping

Ericsson & Partners Förmögenhetsförvaltning AB

Hamngatan 15B
582 25 Linköping
073097 77 70