Alla & symbol envar

Vårt erbjudande bygger på personlig kontakt, närvaro och den långsiktiga relationen vi bygger med dig som kund. Våra medarbetares kunskap och erfarenhet är förutsättningar för vår framtid och framgång. Hög tillgänglighet för dig är centralt för oss, därför kan du alltid kontakta vem du vill av oss så hjälper vi dig. Oavsett vad det gäller.

Malmö

Fredrik Ericsson

VD

Anställd sedan 2008
Licenserad av SwedSec

040-661 35 63
0704-18 77 92
fredrik.ericsson@ericssonpartners.se

Jacob Malmborg

Vice VD & Portföljförvaltare

Anställd sedan 2014
Licenserad av SwedSec

040-661 35 67
0722-49 81 01
jacob.malmborg@ericssonpartners.se

Eric Thysell

Portföljförvaltare

Anställd sedan 2017
Licenserad av SwedSec

040-661 35 68
0761-33 97 07
eric.thysell@ericssonpartners.se

Martin Lundh

Portföljförvaltare

Anställd sedan 2018
Licenserad av SwedSec

040-661 35 62
0735- 30 85 38
martin.lundh@ericssonpartners.se

Olle Serger

Client Relations Manager

0706-68 92 55
olle.serger@ericssonpartners.se

Annika Malmgren

Back Office Manager

Anställd sedan 2013

040-661 35 65
0703-29 40 83
annika.malmgren@ericssonpartners.se

Emma Kratz

Compliance Officer/Risk Controller

Anställd sedan 2014
Licenserad av SwedSec

040-661 35 61
0704-08 44 94
emma.kratz@ericssonpartners.se

Norrköping

Gert Johansson

gert.johansson@ericssonpartners.se
073-265 02 02

Lars Ekfeldt

lars.ekfeldt@ericssonpartners.se
070-811 05-25

Linköping

Peter Norell

peter.norell@ericssonpartners.se
070-606 50 98

Vill du att vi kontaktar dig?

Fyll i formuläret eller skicka ett meddelande direkt till någon av oss, så bokar vi ett personligt möte.

Genom att fylla i din email nedan samtycker du till att dina kontaktuppgifter kommer att behandlas av oss i syfte att vi ska kunna ta kontakt med dig och lämna information om oss och våra investeringstjänster. Mer information hittar du i vår integritetspolicy.

Våra kontor

Malmö

Ericsson & Partners Förmögenhetsförvaltning AB

Gibraltargatan 7
211 18 Malmö
040 – 661 63 70

Norrköping

Ericsson & Partners Förmögenhetsförvaltning AB

Olai Kyrkogata 40
602 33 Norrköping
0704 – 18 77 92